Privaatsustingimused

Serdna Õigusbüroo kogub veebilehe kaudu üksnes neid isikuandmeid, mis saavad büroole teatavaks küpsiste kaudu, mille rakendamisega on kasutaja nõustunud. Veebilehe kaudu edastatavate isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Serdna Õigusbüroo OÜ (registrikood 14257760). Veebilehe kasutamisel teatavaks saanud teavet võib vastutav töötleja avaldada kolmandatele osapooltele, mis pakuvad Serdna Õigusbüroole teenuseid või tegutsevad nende nimel. Lisaks võib vastutav töötleja edastada kasutaja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, kui selleks on olemas kasutaja nõusolek või seadusest tulenev alus.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te lehte külastate. See võimaldab veebilehel jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite. Kui te ei ole oma veebibrauseris küpsiseid blokeerinud, rakenduvad need kohe, kui te meie veebilehte külastate.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Serdna Õigusbüroo veebilehel kasutame Google Analytics analüüsirakendust, mis omakorda kasutab erinevaid küpsiseid, et koguda infot, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad, teha selle kohta statistikat ning pakkuda ka kasutajaharjumustele vastavaid reklaame. 

Lisainformatsiooni Google’i küpsiste kohta saab siit

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsised blokeerida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikke brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebilehte külastate. Pange tähele, et küpsiste keelamisel ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid täies mahus toimida.

Täpsemad juhised erinevatel veebibrauseritel küpsiste keelamiseks:

 

Kui jätkate veebilehe kasutamist ilma veebibrauseri seadeid muutmata, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.