Hinnakiri

Esmane veebipõhine lühikonsultatsioon on tasuta.

Kliendi esindamiseks sõlmitakse õigusabileping ja vormistatakse volikiri.

 

Õigusalase nõustamise ja esindamise (sh kohtus) arvestuslik tunnitasu on 75 eurot / tund. Tunnitasu arvestus käib 15 minuti kaupa.

Võimalikud on erinevad kokkulepped tasu ja maksmistingimuste osas lähtuvalt konkreetsest kokkuleppest, töö mahust, keerukusest ja asukohast (sh tulemustasu). Kiireloomuliste tööde korral (nt väljasõit menetlustoimingule väljaspool tavapärast tööaega) kohaldatakse kokkuleppel kliendiga erikoefitsenti.  Tasumine toimub etapiviisiliselt vastavalt menetluse käigule. Kuna Serdna Õigusbüroo ei ole käibemaksukohustuslane, siis käibemaksu ei lisandu.

Peale õiguslikust küsimusest esialgse ülevaate saamist saame teha täpsema hinnapakkumise. Võta meiega julgelt ühendust, küsi pakkumist ja koos leiame parima lahenduse.

Notari tasu notariaaltoimingu tegemise eest ning kohtumenetluses maksmisele kuuluva riigilõivu tasub klient. Teenuse osutamise käigus tekkivad muud kulud tasub klient vastavalt kokkuleppele.

ISIC, ITIC ja IYTC kaartide omanikud saavad õigusteenustelt soodustust 20%. Soodustus kehtib personaalselt kaardi omanikule.