Book Pages

Serdna
Õigusbüroo

Konfidentsiaalne.

Usaldusväärne.

Paindlik. 

 

Valdkonnad

 

BÜROOST

Serdna Õigusbüroo eesmärgiks on tagada Teile kvaliteetne õigusabi kõigis peamistes õigusvaldkondades. Oleme paindlikud püüdes kohaneda just Teie vajadustega. Väikese õigusbüroona suudame hoida oma klientidega personaalset kontakti ja süveneda põhjalikult iga kliendi tegevusvaldkonna eripäradesse. Oleme Teile usaldusväärseks partneriks, kes aitab leida Teie õiguslikule probleemile parima võimaliku lahenduse.

Meie soov on pakkuda Teile kvaliteetset õigusabi mõistliku hinnaga. Seetõttu ei näe me ka vajadust rentida alalist ja kallist kontoripinda, mille maksaksid kokkuvõttes kinni kliendid. Eelistame klientidega kohtumiseks kasutada tänapäevaseid virtuaalruume või ajutisi kontoripindu. Kohtumispaigaks võib olla ka Teie asukoht või mõni hubane kohvik. Kliendisuhtlusel hindame vaba ja usalduslikku õhkkonda. Tegutseme peamiselt Lõuna-Eestis, kuid tänu digitaalsetele võimalustele saame teenust pakkuda üle terve Eesti.

Erinevalt paljudest õigusteenuse osutajatest oleme ausad kaasuse perspektiivikuse osas ega tee asjatuid toiminguid perspektiivitutes asjades, mis tekitaks Teile ainult kahju juurde. Juhul kui mingis konkreetses mures jääb meie teadmistest ja kogemustest väheks teeme koostööd ka teiste õigusteenuste osutajatega ning vajadusel suuname Teid konkreetses valdkonnas pädevama õigusnõustaja poole.

Meie jaoks on oluline, et õigusabi oleks kättesaadav kõigile, kes meie poole pöörduvad. Seetõttu oleme paindlikud nii tasu kui maksmistingimuste osas.

Peame oluliseks Teie konfidentsiaalsust, käsitleme nii meie poole pöördumist kui ka meile usaldatud teavet konfidentsiaalselt ning kõik meie õigusteenusega seotud dokumentatsioon on krüpteeritud ja hoitud turvaliselt kolmandatele isikutele kättesaamatult.

Meie juristid omavad riiklikult akrediteeritud õppekava alusel omandatud magistrikraadi, mis annab õiguse esindada Teid kohtumenetluses ja tagab õigusteenuste kvaliteedi. Teenindame oma kliente eesti, vene ja inglise keeles.

Signing a Contract
 

INIMESED

õigusnõunik

 

Haridus:  

Tallinna Ülikool, õigusteaduse magistrikraad (2017)

Tartu Ülikool, õigusteaduse bakalaureuse kraad (2011)

 

Varasem töökogemus:

 

Varasemalt on Andres töötanud ligi 10 aastat Maksu- ja Tolliametis erimenetluse valdkonna juristi ja väärteomenetlejana, mis on andnud talle põhjalikud teadmised ja kogemused maksuõiguse, maksejõuetusõiguse ja süüteomenetluse valdkonnas (sh erinevates kohtumenetlustes).  Spetsiifiliste kogemuste tõttu on Andresel kujunenud väga hea ülevaade erinevate õigusvaldkondade omavahelistest seostest ja eri menetluste omapäradest, mis aitavad tal näha laiemat pilti kui üksik õiguslik probleem seda olla võib.
 
Enne tööle asumist Maksu- ja Tolliametis on Andres töötanud erinevatel sisekaitse valdkonnaga seotud ametikohtadel (sh politseiametnikuna).
 
Alates õigusbüroo asutamisest 2015. aastal on Andres põhitöö kõrvalt nõustanud kliente väga erinevates õigusvaldkondades.
 
Keeled: eesti, vene, inglise
 
Liikmelisus: Eesti Maksumaksjate Liit
Nimetu.jpg
 

Meie kontaktid

Meie kontaktid

Email: info@serdna.ee
Tel: +372 5824 8364  

Iga probleem on ainulaadne ja vajab individuaalset lähenemist, mistõttu soovitame esmase õigusliku hinnangu saamiseks meiega ühendust võtta kasutades allolevat vormi või kontakteerudes meiega otse e-posti või telefoni teel. Esmane lühikonsultatsioon on TASUTA .

Täname !

Back to Top

TAGASI ÜLES